האם מטבח כפרי זו החלטה נכונה?

מתבלטים בשאלה האם עיצוב של המטבח בסגנון כפרי יכול להתאים לכם? אנחנו כאן עם הפתרון לסוגיה.

כיצד נעצב את המטבח ע"פ טעמנו ותוך חשיבה על פרקטיות?

המטבח שלנו מהווה את לב הבית, כאשר כיום ניתן לראות ביותר ויותר בתים בישראל שהמטבח הופך גם למקום בו אנו מארחים, מכינים שיעורים או מבצעים עבודות שונות. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי עיצוב המטבח היא מטלה לא פשוטה אשר צריכה להתבצע באופן כזה אשר ישקף את הטעם האישי, אך גם יהיה פרקטי מבחינת מקומות אחסון. בשונה מחללים אחרים בבית, עיצוב של מטבח מחייב מלכת מחשבת מוקפדת כמו גם תכנון מדויק, וזאת לאור העובדה כי העיצוב אותו נבחר עתיד לשרת אותנו למשך שנים רבות. על כן, בשנים האחרונות ניתן לראות בלא מעט בתים בישראל מטבח אשר מעוצב בסגנון כפרי, וכתוצאה מכך רבים תוהים לעצמם האם מטבחים כפריים מתאימים לכולם, והתשובה שלנו – בהחלט כן. מדוע? להלן ההסבר.

חלל מעוצב

מטבח כפרי – עיצוב חמים אשר מכניס חמימות ואינטימיות לחלל המרכזי

לא בכדי העיצוב הכפרי הפך לסגנון הפופולרי ביותר, לא רק בעבור מטבחים אלא גם בעיצוב הכללי של בתים רבים בישראל, כמו גם בעולם. הסיבה לכך היא שמדובר בעיצוב אשר מאופיין בחומרי גלם חמים מאוד כדוגמת עץ טבעי, כמו גם חומרים נוספים בהירים בסגנון של לבן ושמנת אשר מקנים למטבח מראה נקי וקלאסי. בנוסף, ניתן לעצב את המטבח במספר סוגים שונים של מטבח כפרי, בין אם מדובר בסגנון יוקרתי יותר אשר משלב אלמנטים של מתכת כמו גם גופי תאורה גדולים, או ללכת על סגנון קלאסי ושקט המשלב עץ טבעי וטקסטורות שונות אשר מעניקות נופך אישי ואינטימי לתוך החלל. בנוסף, כיום ניתן לקבל שירות אישי של אדריכל אשר יעצב את המטבח הכפרי ע"פ הטעם האישי, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר הכוללים את מקומות האחסון, תכנון האי כמו גם התקנה של מוצרי החשמל, כך שהתוצאה אשר תתקבל תעניק לכם חמימות ואינטימיות לתוך החלל החשוב והמרכזי ביותר בכל בית, הלוא הוא המטבח.

עיצוב של מטבח כפרי בהתאמה אישית באמצעות חברת טאצ'ווד

חברת טאצ'ווד היא כיום החברה הגדולה בארץ לתחום של מטבחים כפריים, ומאפשרת לכם לקבל אליכם הביתה את צוות המומחים הטוב ביותר בישראל, אשר יתכנן, יעצב ויתקין בעבודת יד את המטבח הכפרי, תוך ביצוע חשיבה מעמיקה על הצרכים והטעם האישי. החברה, אשר חרטה על דגלה את איכות השירות התקינה ברבות השנים מאות מטבחים כפריים בכל רחבי הארץ, ברמת שביעות גבוהה כתוצאה מעבודה איכותית ומהירה. זכרו, על איכות לא מתפשרים – והטובים ביותר הם חברת טאצ'ווד. לתיאום פגישה וקבלת הצעת מחיר, צרו קשר דרך המספר 072-3902666.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram