נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

מהו שירות Box-it – מידע מלא

אין ספק, מבאס ביותר לעמוד בתורי הדואר הארוכים, רק בכדי לקבל את החבילה שהזמנתם מחנות אונליין כזאת או אחרת. לכן, אתם מוזמנים להכיר את BOX-IT – למעלה מ-450 נקודות איסוף הפרוסות בארץ, מהן תוכלו לאסוף את הקניות שלכם! כיף גדול, שחוסך עבורכם זמן יקר בדואר. 

אם עדיין לא יצא לכם להיתקל במושג בוקסיט (BOX-IT), אתם מוזמנים להכיר פתרונות לוגיסטיים בתחום המסחר האלקטרוני. כך תוכלו לקבל משלוחים ולהעביר משלוחים מהארץ ומחו"ל ללקוחות פרטיים, עסקיים, קטנים וגדולים. אז, מאיפה ניתן לאסוף סחורה שנרכשת בחנויות האונליין? מאילו נקודות שילוח ואיסוף ניתן להשתמש? בואו נדבר על זה:

Box it

 

שינוע סחורה מחנויות אונליין ובתוך הארץ (גם בחו"ל)

אתם מוזמנים להכיר את השירות הנקרא BOX-IT – פתרון לוגיסטי לשינוע של חבילות אי-קומרס (חנויות אונליין). מתוך ידע וניסיון של למעלה מ-30 שנים בתחום השליחויות והפתרונות הלוגיסטיים, התפתחה לה השיטה הנקראת בוקסיט, שלמעשה נועדה עבור הפצה בעזרת חברת משלוחים של משלוחים מאתרי E-COMMERCE שונים. 

אתרים אלו נקראים חנויות אונליין בעולם הדיגיטל, ובאתרים אלו עשויה להיות תנועה רצינית של גולשים וכמובן, גם תנועה רצינית של גולשים המבצעים הזמנות של מוצרים שונים. במקרים בהם אתם מוכרים מוצרים באינטרנט, תמיד יהיה חשוב לספק ללקוחות שלכם את חוויית הרכישה הטובה ביותר שאפשר להעניק. לכן, אתם צריכים BOXIT באתר המסחר האלקטרוני שלכם. 

 

מהיכן ניתן לאסוף סחורה ולשנע?

בעזרת בוקס-איט (BOXIT), אתם יכולים להשתמש בלוקרים אלקטרוניים המפוזרים בארץ (פתוחים 7\24), חנויות המשמשות נקודות איסוך ושינוע של סחורה, סניפי סופר פארם ועוד. אין ספק, בימים בהם אנשים רוכשים את רוב מוצריהם באינטרנט, יהיה חכם ביותר להתקין באתר האינטרנט שלכם את האפשרויות הנוחות ביותר עובר שילוח. 

באמצעות שילוח מהיר ויעיל, הלקוחות שלכם לא יפסיקו לפקוד את האתר שלכם. בסופו של דבר, אתם נמדדים לא רק באיכות המוצרים והשירותים שאתם מספקים ללקוחות, אלא גם באיכות השירות שאתם מספקים. וכידוע לכולנו, חלק מאיכות הישרות הוא העניין של קבלה מהירה ויעילה של חבילה. 

 

לא ממתינים שעות ארוכות בדואר 

אם בימים עברו היינו צריכים להמתין זמנים יקרים בדואר השכונתי, הרי שכיום כולנו כבר הרבה יותר יעילים, וככה גם רלוונטי לגבי חנויות אונליין, שחייבות פתרונות שילוח סחורה מקצועיים מאוד. בין אם אתם מוכרים סחורה כזו או אחרת, בכל מקרה תמיד יהיה כדאי להציע ללקוחות שלכם מספר פתרונות שילוח סחורה. 

כשללקוח שלכם יש בחירה חופשית, הוא באופן אוטומטי מרגיש שאתם מקצועיים ומספקים לו את כל מה שהוא צריך. מה ייצא מזה? הוא יהיה לקוח קבוע שלכם, כנראה. מעוניינים להשתמש בשירות BOXIT? בהחלט מומלץ. צרו קשר עוד היום עם מערכת בוקסאיט עבור ההטמעה באתר האינטרנט שלכם. בהצלחה, ומסחר אלקטרוני נעים שיהיה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא בעלי מקצוע
ראש של מקדחה
מה היא מכונת קידוח?

מה עושים? בונים בניינים, ועוד הרבה דברים. למכונת הקידוח יש חלק בלתי נפרד בפיתוח הנוף העירוני ובכלל, יש לה

מאלפי כלבים
איך נמדד מאלף טוב

כל בעל כלב יודע שלעיתים עולה צורך לשנות התנהלות מסוימת של הכלב. הדבר מוביל לא פעם לחיפוש אחר גורם

היתרונות בהדפסה על שמשונית

שמשונית היא ברזנט עבה וחזק, שלו יש המון שימושים בתעשייה, בעסקים ובמגזר הפרטי. השמשונית מאפשרת לנו לתפוס "שתי ציפורים

כלי עבודה
4 דרכים לאיתור נזילות קטנות

נזילות קטנות עשויות להיות חמקמקות. פתאום מופיע חשבון מים מופקע וסימנים של רטיבות בקירות הבית. סימנים אלו אמורים לעורר