נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

5 עובדות שלא ידעתם על קנאביס רפואי

קנאביס רפואי

קנאביס רפואי עבר תהליך נורמליזציה וכיום משמש כאחת מהתרופות המרכזיות לטיפול במצבים רפואיים רבים. הצמח מסייע לרבים הסובלים ממחלות כרוניות, מחלות קשות ואף כאבים. הנה חמש עובדות שלא ידעתם על צמח המרפא שמסייע לרבים.

 

רישיון לקנאביס רפואי – קל יותר ממה שחשבתם

לא כל אחד יכול לרכוש קנאביס רפואי. מדובר בתרופה במרשם אשר עבורה יש צורך בהוצאת רישיון ספציפי שיאפשר לכם לרכוש את התרופה. את הרישיון ניתן להוציא רק על ידי רופא מוסמך המוכר על ידי היק"ר (יחידת קנאביס רפואי) של משרד הבריאות. לאחר קבלת הרישיון, תוכלו לקנות את הקנאביס בכל בתי המרקחת המורשים לכך אשר פרוסים ברחבי הארץ, או להזמין במשלוח מבתי המרקחת עד הבית.

 

לא חייב לעשן את הקנאביס

את הקנאביס תוכלו לצרוך בעישון, אידוי, או בצורה של שמן קנאביס. צורת הצריכה משתנה בהתאם להוראות הרופא לפי הצרכים הרפואיים שלכם, אך גם מושפעת מההעדפה האישית שלכם. כך שאם אתם לא מעוניינים לעשן את הצמח, תוכלו לבקש שמן קנאביס שאותו פשוט תצטרכו לטפטף מתחת ללשון בהתאם למרשם שרשום לכם.

 

הצמח אינו ממכר

בניגוד למה שרבים חושבים, מחקרים חדשים מעלים כי צמח הקנאביס לכשעצמו הוא אינו ממכר. ההתמכרות לעישון נובעת מההרגל לפעולת העישון, או מהתמכרות לניקוטין אותו מקובל לערבב עם הקנאביס. כך שאם אתם מונעים מעצמכם לצרוך את התרופה מחשש שתתמכרו, כדאי שתדעו שכמעט וכלל אין סכנה לכך, והצמח הוא אף תרופה פחות ממכרת ממרבית התרופות.

 

מסייע לשיכוך כאבים קשים ובמחלות כרוניות

החומרים הפעילים בצמח הקנאביס (THC ו-CBD) יכולים לסייע למטופלים רבים עם מחלות רפואיות קשות. הצמח מסייע לטיפול והקלה במצבים של מחלות כרוניות כמו אפילפסיה, פיברומיאלגיה, טרשת נפוצה, קרוהן, תופעות לוואי משניות לטיפולים קשים כמו כימותרפיה לחולי סרטן, טיפול באנשים על הרצף האוטיסטי, אנשים הסובלים ממחלות עצביות כמו טורט ועוד.

לקנאביס סגולות רפואיות בעיקר בהקלה על תסמיני המחלות ותופעות לוואי לטיפולים, אך גם בעל יכולת לשיכוך כאבים כרוניים. הקנאביס יכול לסייע לסובלים מכאבים כרוניים שונים, בין אם כאבי מפרקים, שרירים, עצמות ואף למיגרנות קשות. בזכות הסגולות הרפואיות הרבות שלו הפך צמח הקנאביס לצמח מרפא נפוץ המסייע למטופלים רבים.

 

יכול לסייע גם למטופלי נפש

מעבר ליכולתו לסייע במצבים רפואיים פיזיים קשים והקלה בהתמודדות עם מחלות קשות, הקנאביס יכול לסייע גם למטופלי נפש. צמח הקנאביס יכול לסייע במצבים של דיכאון, התמודדות עם פוסט טראומה וחרדות טורדניות. הצמח בעל יכולת להרגיע את המטופל, מסייע לו בתהליך הטיפולי ועוזר למטופל להתגבר על המצב הנפשי המורכב איתו מתמודד. במידת הצורך יקבל המטופל קנאביס רפואי באופן קבוע, בעיקר במצבים נפשיים קשים על מנת לסייע למטופל לנהל אורך חיים תקין לצד ההתמודדות הנפשית.

קנאביס רפואי

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
xl7 להורדה
מאיפה ניתן להוריד 7XL?

רוצים לדחוף את היכולת משחק שלכם אל הקצה? התחלתם לשחק פוקר לאחרונה ואתם רוצים לבדוק האם הרמה שלכם מספקת,