5 טיפים למשקיע בנדל"ן בחו"ל

הכסף שלכם יושב בתוכנית החיסכון בבנק, אחרי 10 שנים שלא עקבת אחרי הרווח החלטת ללכת לבנק ולצפות במחזה. לבשת את החליפה מהחתונה, קצת צמודה, אבל מדובר באירוע חגיגי. נועדת עם הבנקאי ואז בכלל הסתבר לך שכל הרווח מסתכם ב500 ש"ח. מלא בבושה חזרת הביתה וחשבת על דרך בה תוכל לדאוג לעתיד שלך ולא לצבור אבק על הכסף שלך.

בישראל שוק הנדל"ן נמצא כבר כמה שנים בקיפאון מוחלט, מחירים מוגזמים ותשואות נמוכות אף יותר.

המומחים של מגזין Invest Away פה בשבילך עם חמישה טיפים ראשונים להשקעות נדלן בחו"ל!

 

  1. צאו להשוואה מקיפה

זוכרים שרציתם לקנות את הרכב הראשון שלכם, התלבטתם בין עשרות חברות, החזרתם עשרות בעלי רכבים הביתה אחרי שנסעתם להם חצי יום על הרכב וכל זה בשביל מטרה אחת – למצוא את הטוב ביותר בשבילכם. לא שונה מקניית רכב, קניות חודשיות לבית ואפילו בחירת ספק הסלולר שלכם גם בתחום השקעות הנדל"ן בחו"ל תצטרכו לצאת למחקר קטן. לשם המחקר תוכלו להיעזר בחברים, ברשתות החברתיות. מחיפוש קטן במנועי החיפוש תוכלו למצוא על החברה מידע מועיל – מי עומד מאחוריה, כמה שנים של ניסיון, מספר עובדים וסיפורי הצלחה – כך תוכלו לדעת בלי עוררין איפה הכי טוב לכם להפקיד את כספכם ולתת לכסף שלכם לעבוד בשבילכם.

  1. אזורי השקעה

כאשר אנו משקיעים השקעות נדלן בחו"ל, האפשרויות שעומדות בפנינו הן אין סופיות. המומחים של Invest Away ממליצים לכם למקד את החיפושים שלכם לאיזורים כשיש אינדיקציה ברורה שיש להן פוטנציאל מניב.

בדרך כלל הנתונים אשר יחזקו את הפוטנציאל הטמון הם מצב סוציו אקונומי גבוה, אבטלה נמוכה, שיעור תעסוקה גבוה, השכלה, בשלבי פיתוח ובעלייה מתמדת. כל אלו בשילוב של נדל"ן נכון יכולים להניב לכם תשואות שלא חשבתם עליהם.

 

  1. בחרו חברה שמתמחה בתחום

עבדתם קשה כל החיים בשביל הכסף שאתם מעוניינים להשקיע, אני מאמין שאתם לא רוצים להפסיד את כל הונכם רק בגלל עקשנות לעבוד לבד. תמיד טוב לשכור את עזרתו של איש מקצוע או חברה אשר מתמחה בתחום הנדלן בחו"ל. תכוונו לחברה אשר נותנת לכם כמה שיותר ביטחונות ודואגת לנהל את כספכם בקרני נאמנות ולא בכספי החברה לביטחון מקסימלי.

נכס למכירה

 

  1. עם סיכון בלי סיכון, יותר רווח פחות רווח

כאמור כסף לא גדל על העצים, כשאתם ניגשים להשקיע בפרויקט נדל"ן תצטרכו לשאול את עצמכם האם אתם בעד לקחת סיכון עם הכסף שלכם או פחות. לשאלות האלו מצטרף גם עניין הרווח.

לצורך העניין בנכס קיים תוכלו מהיום הראשון להניב את התשואה שלכם מהשכרת הדירה/מכירתה בעתיד, אך אם תבחרו לקחת טיפה סיכון וללכת על פרויקט נדלנ"י בתהליכי בניה ולהנות מהרווח בסוף הבניה תוכלו להרוויח אף יותר. תשאלו את עצמכם איזה סוג אנשים אתם.

 

  1. סמכו על תחושות הבטן שלכם

אם את אישה את יודעת שתחושות הבטן שלך בחיים לא הטעו אותך, אתה כגבר שקורא את זה צריך לאמץ את התחושות שלך. אם משהו לא נראה לכם מהרגע הראשון אל תהססו לחדול את המו"מ ולנסות מול חברה אחרת.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram