נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 דרכים לקידום עמוד האינסטגרם שלך

geralt / Pixabay

קידום עמוד אינסטגרם משפיע על היקף החשיפה והמיתוג של עסקים ופרטיים.

על מנת לקדם אותו כמו שצריך נדרשת השקעה. המאמר יציע 4 דרכים לקידום יעיל.

 

1 – העשרת עולם התוכן

כשרוצים לקדם עמוד אינסטגרם חשוב להעלות תכנים חדשניים ורלוונטיים לקהל היעד. באמצעות פוסטים, סטורי, שידורים חיים, סרטונים ותמונות אפשר לפתח קשר עם עוקבים שישפיעו על תנועה בעמוד. הכוונה היא להעלות תכנים עשירים, טיפים, סיפורים אישיים וכד' בצורה מעניינת ומסקרנת כדי לגרום למשתמשים בפלטפורמה להיות עוקבים שלכם. יש גם לקחת בחשבון פיצ'רים ואפקטים שישפיעו על התמונות, זוויות צילום נכונות וצילום מצבים מבוימים או טבעיים. לרוב צילום סיטואציות טבעיות משפיעות יותר על המשתמשים על מנת שיזדהו איתם ולכן אל תחסכו את השימוש בהם.

 

2 – תיוגים ושיתופי פעולה עם חשבונות נוספים

כאשר אתם מעלים פרסומים בכל צורה מומלץ לתייג אותם באמצעות האשטגים פופולריים ורלוונטיים לפוסטים שלכם כדי שתהיה תנועה רבה בעמוד האינסטגרם שלכם. למשל, עסק למזון המתייג בהאשטגים כמו FOOD# יזכה ליותר צפיות. ככל שתתייגו יותר האשטגים הקשורים לנושא, החשיפה תהיה נרחבת יותר. בנוסף, תיוגים של חברים יהיו יעילים. תוכלו לעשות זאת באמצעות שיתופי פעולה כשאתם מעלים תכנים עם חברים שלהם הרבה עוקבים. ברגע שהעוקבים שלהם יצפו בתכנים הם יוסיפו עוקב גם לעמוד שלכם.

 

3 – שיווק ממומן מסייע לקידום העמוד

עסקים רבים משקיעים את תקציב השיווק שלהם ברשתות החברתיות. מעבר לפתיחת חשבון עסקי באמצעותו הם נחשפים לעוקבים ולקוחות פוטנציאליים, הם משלמים לידועני רשת ולסלבס עבור שירותי פרסום באינסטגרם. כך ידוען המפרסם כמה טוב קרם הפנים איתו הוא משתמש ומתייג את החברה שמשלמת לו, גם משווק את המוצר וגם העוקבים הרבים שלו הופכים לעוקבים של העסק. אך במקום לבזבז את עלויות השיווק על פרסום ממומן ניתן לעשות זאת בזול ובמהירות מבלי להזדקק לידוענים כאלו ואחרים.

 

4 – קניית עוקבים לאינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם היא דרך נפוצה, פופולרית ומהירה, מה גם שלא מעט ידוענים משתמשים בה. התהליך הוא פשוט. גולשים לאתר של סושיאל בוסט ורוכשים עוקבים, לייקים או תגובות בכמויות הנחוצות ובעלויות כספיות קטנות. ניתן לקנות חבילות הכוללות את הכל או לקנות רק עוקבים או לייקים. המשמעות היא קבלת בוסט על מנת למנף את העמוד באינסטגרם. באותו רגע שקונים את העוקבים, האלגוריתם של האינסטגרם מעלה את הפוסטים לפיד של משתמשים נוספים כיוון שבכל כמות מסוימת של עוקבים האלגוריתם מעלה את הפרסום בדרגה. כך מקבלים חשיפה משמעותית, ממתגים את העסק שלכם ומתחילים למכור. אנשים פרטיים זוכים לפוסטים שהופכים לוויראליים ובסופו של דבר הופכים למשפיעים בעצמם. ככל שתקפידו לרכוש עוקבים אמיתיים ולייצר איתם אינטראקציה באמצעות לייקים ושיתופים, מהר מאוד תגלו שזו הדרך הטובה ביותר לקדם את העמוד שלכם.

 

מסך נתונים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא דיגיטל