נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

4 דרכים לעצב חדר ילדים שיתאים בול עבורכם

חדרי ילדים

ילדים צריכים מרחב משלהם לחקור ולשחק בו. חדר שינה עבורם הוא גם חדר שהם יכולים לצפות לשחק בו במשך שעות רבות בכל פעם. עם זאת, לא לכל ילד יש אותן דרישות מקום כמו לאחרים. אולי יש לך ילד שרוצה לבלות את כל זמנו בחדר שלו, אבל אתה לא רוצה להפוך לילד הזה.

חשוב לחשוב למה ישמשו חדרים שונים כשמעצבים חדר ילדים. ייתכן שלא ניתן יהיה להוסיף קיר נוסף או לשנות את תצורת הרהיטים, אך עדיין תוכלו לבחור בעיצוב הפנים שיתאים לכם ולמשפחתכם בצורה הטובה ביותר. הנה כמה רעיונות כיצד תוכלו ליצור חדר ילדים שעובד עבורכם ועבור ילדיכם!

 

תחילה יש את היסודות

כשאתה מחליט איזה סוג של חדר לקשט עבור הילדים שלך, חשוב קודם כל להחליט באיזה סוג של רהיטים אתה הולך להשתמש. חלק מהחדרים יעבדו מצוין עם מיטה בלבד, בעוד שאחרים יצטרכו גם מקום לחברים לישון. יש ילדים שישגשגו עם הרבה מקום, בעוד שאחרים יזדקקו לכמה שיותר שטח קיר ורצפה. הבחירה שלכם תשפיע מאוד על התחושה של החדר, כמו גם על השימושיות שלו.

 

הגבל את ערכת הצבעים במידת האפשר

הורים רבים חושבים שכאשר מדובר בעיצוב חדר ילדים, הם צריכים ללכת עם ערכת צבעים שקושרת את החדר יחד. עם זאת, זה לא תמיד המצב. חדר שינה שמשמש רק כחדר ילדים רחוק מלהיות מושלם. במקום להשתמש באותה ערכת צבעים לקירות ולרהיטים כמו לחדר הראשי, צור ערכת צבעים נפרדת לחדר הילדים.

שימוש במגוון צבעים בחדר הילדים יעזור לילדכם להרגיש יותר בבית, גם אם הוא עדיין שוהה אתכם במהלך היום. זה יכול לעזור למנוע את המראה "המתבגר" שחלק מההורים עשויים לפחד ממנו, כמו גם לתת לחדר תחושה ביתית יותר.

 

השתמש בערכות נושא פשוטות ורכות

דרך מצוינת להתאים אישית חדר כבר אישי היא להשתמש בעיצוב פשוט ורך. זה יעזור לילדכם להרגיש בבית כמעט מיד, תוך שמירה על תחושת צעירות וכיפית בחדר. ערכת צבעים פשוטה בשילוב עם ריהוט ופריטים ניטרליים (צעצועים, ספרים, שמיכה וכו') יעזרו לילדכם להרגיש נעים ובטוח בחדר.

ניתן לצבוע את הקירות בצבע רך ומרגיע כמו לבן, אפור או כחול, כדי לעזור לילדכם להרגיש בנוח במהלך שהותם. אם ילדכם אוהב חיות, תוכלו אפילו לצבוע את הקירות בנושא המבוסס על דיירי החדר.

 

עזור לשמור על דברים מסודרים

למרות שחדר של ילד אמור להיות מקום כיף לשחק בו, לא כל ילד יוכל להשתמש בחדר לפרקי זמן ארוכים. חלק מהילדים עשויים להעדיף לבלות את רוב הזמן במיטה, בעוד שאחרים עשויים להרגיש נוח יותר לשחק על הרצפה או במיטה. דרך מצוינת להתאים אישית חדרי ילדים מבלי להוסיף עוד קיר או לשנות את תצורת הרהיטים היא על ידי בחירת מיטה או ספסל כמוקד.

ניתן לצבוע את הקירות בצבע משלים למיטה או לספסל. רעיון נוסף הוא להשתמש בעריסה או בכיסא גבוה בתור החלק המרכזי. בחרו רהיטים שקל לאחסן, ניתנים להזזה מחדר לחדר, ולא יתפוס יותר מדי מקום.

 

סיכום

חדר ילדים הוא חלק חשוב בתהליך התפתחות הילד. זהו מרחב אידיאלי לפגוש בו את ילדכם, כמו גם מקום בטוח עבור ילדכם לחקור את העולם סביבו. כאשר מתכננים חדר ילדים עבור ילדכם, תרצו לבחור נושא שהוא גם אישי וגם תואם את השימוש המיועד של החדר. תרצו להקפיד על צבעים פשוטים ומרגיעים, ולהוסיף רהיטים שקל לאחסן ולהעביר. דרך מצוינת להתאים אישית חדר עבור ילדכם היא באמצעות בד בקירות, בד שהוא גם רך ומרגיע, ובעל מראה שובב.

חדרי ילדים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי