נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 שלבים להשגת אישור רשמי לעבודה בגובה

עובד בגובה

בתקופה האחרונה אנו עדים ללא מעט מקרים של פגיעות קשות במקומות עבודה שיש בהם עובדים שנמצאים בגובה. הדבר נובע כנראה בעקבות אי קבלת אישור רשמי לעבודה מסוג זה. שכן, עובדים שעוברים את ההכשרה המדוברת ומקבלים את האישור, יודעים איך עליהם להתנהל, כך שהדבר מפחית את הסיכוי לפגיעות. מדריך זה יציג בפניכם את 3 השלבים הקצרים להשגת האישור הרשמי שיאפשר לכם ולעובדים שלכם לישון טוב בלילה.

 

הגורמים שסייעו לנו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי אנו כותבים תוך ליווי מצד גורמים שמבינים דבר או שניים באישורים רשמיים לעבודה בגובה. מדובר באנשים שעבדו או עובדים כיום בעבודה מסוג זה. אתם וודאי תוהים כיצד הגענו אליהם. ובכן, נשתף אתכם שערכנו סקר מקיף ברחבי הרשת כדי שנוכל להגיע אל אנשים אלו. פרסמנו סקר בפלטפורמות הבאות וביקשנו מאנשים שעובדים בגובה לספר לנו על השלבים להשגת אישור רשמי:

  • קבוצות פייסבוק
  • עמודי אינסטגרם מוכרים
  • פרופיל הפייסבוק שלנו

זו ההזדמנות להודות לכל מי שלקחו חלק בסקר. שכן, בזכותם, מדריך זה רואה אור.

 

השגת אישור רשמי לעבודה בגובה – השלב  ה – 1

השלב הראשון והחשוב ביותר לקבלת אישור עבודה בגובה  הוא חיפוש אחר חברה שתאפשר לכם לבצע קורס עבודה בגובה לעובדים שלכם. מדובר בשלב בפני עצמו. שכן, אתם צריכים לבדוק שמדובר בחברה מומלצת ובעלת ניסיון. כזו שתעביר את הנושאים לעובדים שלכם על הצד הטוב ביותר.

 

השגת אישור רשמי לעבודה בגובה – השלב  ה – 2

בשלב זה אתם צריכים לבדוק שהחברה הנבחרת מאפשרת להעביר הדרכות גובה תוך שימוש בשפות שונות. שכן, לא פעם, העובדים שעולים לגובה אינם דוברים את השפה העברית. לכן, צריך לבדוק שיש מדריכים שדוברים את שפת העובדים שלכם. אם יש לכם עובדים דוברי ערבית או רוסית, חשוב שהם יעברו את הקורס בשפת האם שלהם ולא בשפה האנגלית, כדי שתוכלו להיות בטוחים שהם יודעים את כל המידע על כל בוריו.

 

השגת אישור רשמי לעבודה בגובה – השלב  ה – 3

שלב אחד ואחרון עומד בפניכם כדי שתוכלו לקבל את האישור הרשמי לעבודה בגובה. בשלב זה אתם צריכים להזמין את העובדים שלכם אל הקורס המדובר. במהלכו, יוצגו בפניהם כל הפרטים הנוגעים לעבודה נכונה ובטוחה בגובה. בשלב זה אתם יכולים להיות בטוחים שהעובדים שלכם מקבלים את המידע העדכני והמקצועי ביותר. ואם לא די בכך, אתם גם יודעים כמובן שהם מבינים כל מילה שמועברת במהלך הקורס (וזאת במידה כמובן ויישמתם את השלבים הקודמים).

 

לסיום

עד כאן המדריך המקיף בנושא עבודות גובה שהציג בפניכם את 3 השלבים להשגת אישור רשמי לעבודה בגובה. אנו מאחלים לכם שתיישמו את המדריך שלב אחר שלב כדי שתוכלו להקנות לעובדים שלכם ביטחון ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. שיהיה לכם בהצלחה ולהתראות במדריך הבא.

עובד בגובה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי