נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3  רעיונות ליום הולדת כדורגל

כדור

יום הולדת בנים הוא יום הולדת שכולו כיף ואנרגיה, שמחה באוויר ומצב רוח טוב. כל זה, כאשר מתכננים את יום ההולדת בצורה הנכונה.

ואין יותר נכון מאשר יום הולדת כדורגל בנים ובנות, הנה כל מה שרציתם לדעת בנושא.

קבלו השראה מאיתנו לתכנון יום הולדת מושלם.

יום ההולדת הוא מושלם כל עוד מתכננים אותו נכון ובהתאם לסגנון שהילדים אוהבים. ומה כולנו אוהבים חוץ מפלאפל? נכון, את הספורט הלאומי, כדורגל. כשמדברים על ימי הולדת כדורגל, למעשה מדברים על קונספט שלם שכולו מיתוג מ-א' ועד ת'. אתם יכולים להגיש אוכל בצלחות ממותגות כדורגל, כמו גם לשתות בכוסות כדורגל. תוכלו לרכוש מפת כדורגל וגם לחלק קשיי שתייה באותו מוטיב. כך או כך, הילדים יעופו באוויר על יום הולדת מהסוג הזה. קחו לכם כמה רעיונות טובים, נתחיל עם מתנפחים.

 

  1. ג'ימבורי מתנפח כדורגל גדול

אתם יכולים לדמיין משהו יותר כיפי מאשר ג'ימבורי כדורגל מתנפח ענק? יום הולדת כדורגל מהסוג הזה יאפשר לילדים להנות מכדורגל כמעט אמיתי. עוד אפשרות, אפשר גם לרכוש כדורגל ענק מתנפח ולשחק אתו. הכוונה היא רק לכדור עצמו, לא למגרש מתנפח.

עם כדורגל ענק תוכלו לערב גם את ההורים, אפשרי לשחק משחק כיפי של מסירות ומשימות בין הילדים להורים. לידיעתכם, אפשר גם לרכוש וגם לשכור מתקנים ומשחקים מתנפחים. אם תרצו לרכוש ג'ימבורי כדורגל, זה יעלה לכם בערך 2,800 ₪ ומעלה.

 

  1. משימות כדורגל יחד עם מדריך

ילדים צריכים מדריך, או לפחות מפעיל אטרקציה. ומאחר שהאטרקציה היא כדורגל, יהיה כדאי לשכור את שירותיו של מדריך ימי הולדת בקונספט הזה. לרוב, יהיה מדובר לא רק במפעיל אטרקציות, אלא באדם שיודע, מבין, חי ונושם כדורגל והפעלות ילדים.

אם אתם שוכרים את שירותיו של מדריך כדורגל לילדים, כדאי גם לבדוק אם הוא מגיע עם ציוד משל עצמו. באופן הזה, תוכלו לדעת מה צריך ומה לא צריך לרכוש. ככה תוכלו למנוע כפילויות של ציוד ביום ההולדת ולחסוך בכסף.

 

  1. בריכה מתנפחת כדורגל-ים

אחת האופציות היא, שכירת בריכה מתנפחת (אפשר גם לרכוש). אם אתם מתקינים את הבריכה בחצר, אתם יכולים להפוך אותה לכדורגל-ים. תשלבו בין כדורגל לכדור מים, תלבשו את בגדי הים ותהנו לכם מהיום הזה. אין משהו יותר כיפי משילוב של יום הולדת, מים וכדור. אחד השילובים הקלאסיים.

בין אם אתם שוכרים או רוכשים בריכה מתנפחת, יהיה חשוב לערוך השוואת מחירים לפני. תבררו מה העלויות של שכירת בריכה, העלויות של רכישת הבריכה ועוד. כך תוכלו להשוות בין המחירים וגם לחסוך בעלויות מסוימות. ואם אתם צריכים השראה נוספת עבור יום הולדת בנים או יום הולדת כדורגל, תוכלו לקבל אותה כאן: https://www.renne.co.il/category/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%9c%d7%93%d7%aa/%d7%99%d7%95%d7%9d-%d7%94%d7%95%d7%9c%d7%93%d7%aa-%d7%91%d7%a0%d7%99%d7%9d

 

 

שחקנים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים