נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

3 מקומות שמהם ניתן לקחת שיער להשתלת שיער

איבוד שיער

ניתן להגדיר באופן חד משמעי את השתלת שיער בתור אחד מההליכים הרפואיים המבוקשים ביותר במאה ה-21. הודות להתקדמות האין סופית של התחום, יחד עם שכלולים טכנולוגים שמאפשרים לו להיות תחום נגיש כל כך – אין ספק שהיום מדובר על הליך רפואי מוצלח במיוחד, עם כמות סיכונים רפואיים מצומצמת ביותר.

אם גם אתם חושבים לעשות טיפול השתלת שיער, כדאי שתדעו כמה פרטים חשובים עליו, ובין היתר להכיר גם 3 מקומות שמהם ניתן לקחת שיער להשתלת שיער. אז איך עושים את זה בפועל ומאיפה נלקח השיער? הנה כל הפרטים.

 

השיטות הן אותן שיטות – בארץ או מחוצה לה

עוד לפני שנדבר על המקומות עצמם שמהם נלקח שיער להשתלת שיער, חשוב להבין שתחום השתלת שיער מציע את אותן השיטות, בין אם תבצעו השתלת שיער בטורקיה ובין אם בארץ. מדובר כאן על כמה שיטות שונות, כשהבולטות מביניהן הן שיטת DHI, שיטת FUE וכן שיטת FUT הוותיקה והטובה, ובהן נלקח שיער ממקומות שונים לצורך שימוש בהשתלת שיער.

 

המקום הראשון ממנו ניתן לקחת שיער להשתלת שיער: הקרקפת האחורית

הקרקפת האחורית היא אחד מהאיזורים שישמשו את הרופאים המטפלים שלכם לצורך לקיחת שיער לקראת השתלת שיער. מדובר על איזור פורה במיוחד, שממנו ניתן לשלוף זקיקי שערה או רצועות עור שלמות, וניתן להשתיל את כל אלו באיזורים המקריחים בקלות ובמקצועיות.

 

מקום נוסף ללקיחת שיער להשתלת שיער: צידי הקרקפת

גם צידי הקרקפת ידועים בתור איזורים פורים שמהם ניתן לשלוף זקיקי שערה ורצועות עור, על מנת להיעזר בהם בזמן השתלת שיער. כמובן שכל השיטות, אלו שכבר דיברנו עליהן ואלו שאינן מוזכרות כאן, מבוססות על השתלה מקצועית כולל שליפת זקיקי השערה ורצועות העור.

 

השתלת שיער – היכרות עם זקיקי השערה

המקום השלישי הוא לא בדיוק מקום, אלא יותר שיטה להשתלת שיער. אם דיברנו על שליפת זקיקי שערה מהקרקפת האחורית ומצידי הקרקפת, הרי שחשוב להבין שנמצאים בהן זקיקי שערה שמהם ניתן להפיק אך ורק שערה אחת, לעומת זקיקי שערה אחרים שמהם ניתן להפיק כמות של בין שערה אחת לארבע שערות שלמות.

ההבדלים בין הזקיקים יהיו גם אלו שיקבעו את אורך הטיפול בהשתלת שיער, כמו גם כמות הזקיקים הרלוונטים שנמצאים בצידי הקרקפת ובאחורי הקרקפת שבהם ניתן להשתמש.

 

השתלת שיער – צריך לדעת איך לעשות את זה

גם אם היו עוד עשרות מקומות שמהם ניתן היה לקחת שיערות לצורך השתלת שיער, חשוב להבין שהשתלת שיער צריכה להיות מקצועית ברמות הגבוהות ביותר. הדבר רלוונטי על אחת כמה וכמה כשקיימים רק מקומות ספורים שמהם ניתן לשלוף זקיקי שערות לצורך ההשתלה, שכן רופאים שאינם מקצועים מספיק – עלולים לפספס את הזקיקים ובהתאם גם לפגום באיכות ההשתלה.

על מנת להימנע ממצב כזה, אתם מוזמנים לפנות לד"ר זריאן שתעניק לכם השתלת שיער מקצועית, מיומנת ואיכותית ביותר.

איבוד שיער

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא כללי