נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קול ששון וקול שמחה – 3 דברים שחשוב שיהיו בחתונה שלכם

כיפות לחתונה

ההחלטה על חתונה היא כנראה ההחלטה החשובה ביותר בחיים שלכם, ולאור זאת ברור עד כמה טקס החתונה הוא אירוע חשוב. הטקס הזה מורכב מחלקים רבים, וכדי שהוא יתנהל בצורה שאנחנו רוצים כדאי לדאוג להרבה דברים מראש. ארגון של אירוע הוא תמיד מורכב, אבל בחתונה האתגר הזה גדול עוד יותר. כאן ננסה לעזור לכם להתמודד איתו בצורה טובה. 

 

הכנות לחתונה

החשיבות הרבה שיש בהכנות לחתונה נובעת מכך שככל שהחתונה מתקרבת הלחץ שלנו גדל באופן טבעי. כדי לא להגיע למצב שבו אתם שוכחים דברים מהותיים לפני החתונה שלכם, לפני מספר דברים שאותם כדאי להכין מראש. הכנה מראש תעזור לכם להגיע רגועים ושלווים יותר ליום החתונה עצמו.

כיפות לחתונה

כיפות

אחד השלבים הכי חשובים בכל חתונה הוא כמובן טקס החופה. הטקס הזה הוא רגע שבו לפי ההלכה היהודית בין הזוג נישאים זה לזה, ולכן בטקס הזה כדאי שלכל הנוכחים תהיה אפשרות לחבוש כיפה מפאת קדושת המעמד. זו בדיוק הסיבה שעליכם לדאוג לכך שיהיו כיפות לחתונה שלכם, כך שגם אורחים שהגיעו בלי כיפה יוכלו לשים אותה על הראש שלהם, וכך לכבד את מעמד החופה.

 

כוס לשבירה

במהלך החופה יהודים נוהגים להזכיר את חורבן בית המקדש. הסיבה לכך היא שאנחנו רוצים גם ברגעים השמחים ביותר של החיים שלנו לזכור שיש דברים שעדיין לא שלמים, וכמובן להתפלל לכך שבקרוב בית המקדש יבנה. בסוף החופה נהוג שהחתן שובר כוס, וכך למעשה מבטא את הצער על כך שבית המקדש לא בנוי. גם את הכוס הזו כדאי להכין מראש על מנת למנוע בזבוז זמן בחופה.

כיפות לחתונה

מזכרות מתאימות

בכל הפקת אירוע, הדבר החשוב ביותר הוא שהאירוע יהיה כזה שאי אפשר לשכוח. אז מלבד דברים מסוימים שקשורים לאירוע עצמו, מזכרת היא גם פריט שיכול לעזור לכם להצליח במשימה הזו. מזכרות חתונה יכולות להיות ברכונים, סידורים או כל דבר קטן שאותו האורחים שלכם יוכלו לקחת מהחתונה ולהיזכר בה גם בעוד זמן רב.

על המזכרות תוכלו להדפיס את תאריך החתונה והשם שלכם, כך שכל אחד יוכל לפתוח את הברכון ולהיזכר באירוע שלכם. בהקשר הזה כדי לציין גם את החשיבות שיש לצלם מגנטים, שגם הוא מאפשר לאורחים שלכם לצאת עם מזכרת שימושית מהאירוע, כך שהיא תהיה כל הזמן מול העיניים שלהם.

 

לסיכום

חתונה היא כנראה האירוע החשוב ביותר בחיים שלכם, אבל כדי שהוא יעבור על הצד הטוב ביותר יש כמה דברים שאתם צריכים לדאוג להם. הדבר הראשון הוא לספק לאורחים שלכם כיפות על מנת שבטקס החופה גם מי שהגיע בלי כיפה יוכל לחבוש אחת כזו. בנוסף, אל תשכחו לסדר מראש את הכוס לשבירה מתחת החופה, וכמובן לתת לאורחים שלכם מזכרת מהאירוע כך שהם לא ישכחו אותו.

כיפות לחתונה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אירועים