נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

קרב האופנה: חולצה מכופתרת – בתוך או מחוץ למכנס

סגירת כפטור

מה עדיין לא נאמר על חולצה מכופתרת? היא אלגנטית, היא נוחה, היא מתאימה ללוק מהודר של יציאה לאירוע בערב וגם ללוק קליל של אירועים של אמצע היום.

אפשר להוסיף לה ג'קט ועניבה ואפשר גם להשאיר אותה עומדת בפני עצמה, אפשר לקנות אותה בצבע בנאלי כמו שחור או לבן ואפשר גם לצאת מהקופסה ולאפשר לה להעניק נפח צבעוני ללוק הכללי שלכם עם צבעים כמו תכלת, ורוד או צהוב.

בכל מקרה, מה שלא תבחרו, נשארת ההתלבטות הגדולה ביותר שנשאר לפתור.

אז כדי לתת לכם קצת רעיונות וכדי שנוכל להחליט ביחד החלטנו להרים את הכפפה ולכתוב את המאמר שיעשה לכולנו סדר בדברים.

אז קרב האופנה: חולצה מכופתרת – בתוך או מחוץ למכנס?

 

למה בתוך המכנס?

חולצה מכופתרת באה במטרה להלביש אותנו עם מראה חגיגי יותר שיוצא ממסגרת הלבוש היום יומית. בין אם אתם הולכים על הלוק השגרתי ובין אם אתם פורצים אותו ולוקחים את הלוק שלכם צעד אחד קדימה, תמיד נשאלת השאלה אם לשים חולצה מכופתרת בתוך או מחוץ למכנס. אז למה בתוך המכנס?

הכנסה של חולצה מכופתרת אל תוך המכנס משדרגת את הלוק ומשדרת מראה מכובד יותר ורשמי יותר. בין אם בחרתם לשלב חולצה מכופתרת עם עניבה ובין אם לא, הכנסה שלה אל תוך המכנס תתן מראה אלגנטי יותר מאשר כאשר היא מחוץ למכנס. מה שבטוח הוא שאם הלכתם על החליפה המלאה ובנוסף לחולצה מכופתרת אתם מסתובבים גם עם ג'קט – חולצה מכופתרת בתוך המכנס היא בגדר חובה.

 

קרב האופנה: חולצה מכופתרת – בתוך או מחוץ למכנס?

אז למה מחוץ למכנס? פשוט מאוד – מדובר כאן על המראה הנוח, הקז'ואלי, שיאפשר לכם להסתובב בצורה חופשית באירוע שאליו הגעתם מבלי לחשוב אם החולצה השתחררה מאחיזת המכנס. הלוק הזה של חולצה מכופתרת מחוץ למכנס מתאפשר כאשר אתם ללא חליפה מלאה.

 

באיזו חולצה מכופתרת כדאי לבחור?

בחירה של חולצה מכופתרת תלוי בעיקר באופי שלכם. אם אתם טיפוסים שמרנים יותר חולצה מכופתרת בצבעים יותר שגרתיים ככל הנראה תתאים לכם יותר. צבעים סולידים ו"מוחלטים" שלא משחקים על קשת הצבעים כמו שחור, אפור, לבן ועוד יכולים להעניק לכם את הלוק הסולידי שאתם מחפשים.

לעומת זאת, אם אתם טיפוסים צבעוניים ומאפשרים לעצמכם להתפרע, תוכלו לבחור חולצה מכופתרת בצבעי פסטל או בצבעים חזקים שידגישו את הנוכחות שלכם.

 

איפה כדאי לקנות חולצה מכופתרת?

חנויות רבות מציעות קולקציות שונות של חולצה מכופתרת, אך מומלץ לקנות אותה במקום איכותי ומקצועי שימכור לכם מוצר איכותי שאין חשש לטיב הבד שלו. חולצה מכופתרת מבית דיפלומט היא רעיון מעולה היות ומדובר בחנות עם ניסיון של שנים ועם שירות ללא דופי. נסו גם אתם את החנות ואנחנו בטוחים שתצאו מרוצים.

 

חליפה מעוצבת

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא אופנה