נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

על הקשר שבין ביטחון בזוגיות להגדלת הפין

מערכת יחסים והגדלת הפין

הקשר הרגשי העמוק בין גברים ואיבר המין לא חדש לאף אחד מכם. גם לא העובדה שאיבר קטן מבחינתו של הגבר, מצדיק בעיות רגשיות שעלולות לתפוס מקום לא נוח בתוך הזוגיות. חוסר ביטחון ומסוגלות נמוכה עלולים לגרום לבושה, אשמה, כעסים, חרדת ביצוע ואפילו הרעבה מינית (כאשר צד אחד מסרב לסקס והשני חש דחוי). אז מה צריך לדעת על הקשר שבין ביטחון בזוגיות להגדלת הפין?

 

איבר קטן, זוגיות מעורערת?

מערכות יחסים רבות מקפלות בתוכן לא מעט תסכולים ואכזבות. אולם זו שחוזרת פעם אחר פעם, היא תופעה כוללת המוגדרת כהרעבה מינית – מצב שבו אחד מבני הזוג זקוק ליותר מגע פיזי ומיני, בעוד האחר לא מפנים את הרצון, לא שותף לאותה רמת חשק ולעתים אף כועס על הצורך המוגבר של בני הזוג.

במצב כזה, חשים שני הצדדים בתחושה של מפח נפש, תסכול, כעס וכמובן דחייה. הם לא מממשים את רצונותיהם המדויקים לקרבה באמצעות סקס, כאשר לעתים הסיבה לכך פשוטה במיוחד – אחד הצדדים פשוט לא מרוצה מהגודל.

כאשר לבן הזוג יש איבר מין קטן, בין אם עובדתית ובין אם לתפיסתו, עלול להיווצר פער שמבחינתו הופך לאישיו. אם בת הזוג ניסתה להפנות לכך את תשומת הלב, או שהגבר הגיע למסקנה הזו בעצמו, הסקס עבורו מפסיק להיות "פשוט סקס" והרצון שלו לחוש דומיננטי וכובש יותר מתנגש עם הביצוע שהוא היה מצפה מעצמו לספק.

בת הזוג מצידה, הייתה רוצה להרגיש רצויה, נאהבת ומחוברת יותר, אך ייתכן שבעצמה אינה מרגישה מסופקת ואולי גם משקפת את התחושות שלה דרך אכזבה מופגנת. אם ניסתה בעבר להציע הצעות להגדלת איבר המין, גם הפעם מופעל לחץ על הגבר שעלול להכניס אותו לתסכול.

הסחרור הזה מכניס זוגות רבים לסכנה ומהווה פתחון לפרידה פוטנציאלית. ברור שהשניים אמורים להיות יותר קשובים ולהתגבר בדרך כלשהי על הכעס, אבל צריך גם למצוא פתרון שיאפשר לבני הזוג ליהנות זה עם זו גם בשגרה וגם במיטה, הכולל טיפול לבעיית הגודל.

 

כיצד ניתן להגדיל את הפין?

הדרך הרפואית- הרפואה כיום יודעת לטפל באיבר המין בדרך של ניתוח, המוסיף עוד 2-3 ס"מ לאיבר המין. אפשרויות נוספות הן לעבות את איבר המין ע"י הזרקת שומן או הזרקת בוטוקס.

הדרך הביתית – עשרות מוצרים התפתחו בשנים האחרונות במטרה לגרום לאיבר המין לגדול, להתעבות ולהתנפח.

הדרך התרופתית – תרופות הזקפה המוכרות סיאליס, לויטרה, ויאגרה וקמגרה מבוססות על מנגנוני פעולה שונים שישפיעו לטובה על גודל האיבר בעת הזקפה.

הדרך הטבעית – שימוש בטבליות מרכיבים טבעיים לחלוטין, שמדמים את פעילותן של התרופות הכימיות אך ללא מרכיבים סינטטיים.

באתר אקסטרה סייז תמצאו מגוון פתרונות טבעיים להגדלת הפין, אותם אפשר להזמין במשלוח מהיר ודיסקרטי עד פתח הדלת. תוכלו לשלב בין הטבליות העוצמתיות של אקסטרה סייז למשחת ההגדלה ולהוסיף גם ספריי השהייה – כל מה שאתם צריכים כדי ליהנות יותר ולהגיע לסיפוק מלא ואיכותי שלכם עם בני/ בנות הזוג.

מערכת יחסים והגדלת הפין

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא למבוגרים
xl7 להורדה
מאיפה ניתן להוריד 7XL?

רוצים לדחוף את היכולת משחק שלכם אל הקצה? התחלתם לשחק פוקר לאחרונה ואתם רוצים לבדוק האם הרמה שלכם מספקת,