נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

עיצוב לחצר

פינת ישיבה

המון ישראלים חולמים לגור בבית שיש לו חצר מהממת ופתוחה, שהילדים יכולים להנות ממשחקים בה ואפשר גם לארח בה את החברים ובני המשפחה לארוחות באוויר הפתוח.

אחרי שהם משיגים בית כזה, הם הרבה פעמים ניצבים מול שאלה:

איך להפוך את חתיכת הדשא המופלאה הזו למשהו שהוא לא רק יעיל אלא גם יפה?

עיצוב לחצר הוא משהו שאי אפשר לדלג עליו, ויש כמה דברים שתוכלו לעשות כדי להפוך אותה מעוד מקום נחמד, לאיזור ישיבה אדיר שכולם רק ירצו לשוב ולשבת בה עוד הפעם.

אז על מה כדאי להקפיד כשעושים עיצוב לחצר? בואו ונבדוק ביחד.

 

עיצוב לחצר – הקסם נמצא בפרטים הקטנים

כשמדברים על עיצוב לחצר לא מדברים על פוף נחמד בפינה וקצת צבע לגדר, להיפך – עיצוב לחצר נמצא דווקא בפרטים הקטנים. אם תשקיעו את כל המאמצים שלכם רק בריהוט, לדוגמה, תקבלו פינת ישיבה נחמדה אבל משהו יהיה עדיין חסר בה. גם אם תשקיעו את כל המאמצים רק בצביעה של הגדרות תקבלו אמנם תחושה אלגנטית יותר, אבל גם כאן יהיה חסר משהו.

אם כבר החלטתם ללכת על עיצוב לחצר, כדאי להשקיע בכל הפרטים. בחרו גופי תאורה שיהיו גם יפים מצד אחד וגם מאירים מספיק מצד שני, הציבו פרגולה לבנה שתיצור איזור מוצל מעל פינת הישיבה, כך שגם בימי הקיץ החמים תוכלו לארח בשעות היום ולא לסבול מהחום הגדול, השקיעו גם בשולחן וכסאות שנוח לארח בהם, אך הקפידו ליצור גם פינות ישיבה בסגנון צ'יל אווט, שיאפשרו לכם ולאורחים שלכם להנות מרגל על רגל בשמש.

 

זוכרים למה רציתם שתהיה לכם חצר? זאת בדיוק ההזדמנות שלכם להגשים חלום

אנשים שחולמים על חצר לא חולמים עליה סתם. החלום שלהם גלום ביכולת להנות מאיזור חיצוני צמוד לבית, מבלי הצורך לרדוף אחרי פארקים וגינות עבור ארוחות על האש או שטח משחק לילדים. לכן, מעבר ללהפוך את החצר שלכם למקום שנעים לארח בו, חשבו גם על רעיונות אחרים שיוכלו לנצל את החצר שלכם בצורה מיטבית. הציבו טרמפולינה או בריכה מתנפחת שהילדים יוכלו להשתעשע בהם, וזוהי תהיה התוספת המושלמת לעיצוב לחצר שלכם.

 

בסוף הכי חשוב שכל הדברים יתכתבו אחד עם השני

מה שהכי חשוב בזמן עיצוב לחצר הוא להקפיד שכל הדברים מתחברים לכדי קו רעיוני עיצובי אחד. אם תתחילו להתפזר עם הרעיונות, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם חצר מבולגנת ומלאה בצבעים וסגנונות עיצוביים שונים – דבר שיצור בלאגן גדול גם בעיניים וגם בהרגשה.

לעומת זאת, אם תבחרו בקו עיצובי אחד שכולל, למשל, סגנון עיטור שמופיע על כל האלמנטים בחצר, צבע אחד ששולט יותר בעיצוב לחצר מאשר צבעים אחרים ועוד – תוכלו להבטיח חצר שכיף לשבת בה וכיף אפילו סתם להציץ עליה מהסלון של הבית.

 

מבנה מעוצב אישית

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא הכל לבית
שתי בוקסות
איך לבחור רמקול איכותי

אין ספק, ממש לא פשוט לבחור רמקולים איכותיים שגם יהיו אמינים, גם ישמשו אותנו למשך שנים ארוכות וגם יהיו