נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

3 דברים שניתן לעשות אם נקלעת לחובות

שיקום כלכלי

אנשים שמגלים שהם נקלעו לחובות די רציניים מוצאים את עצמם לא פעם תוהים מה עליהם לעשות. שכן, מדובר במצב שעלול להוביל אותם לא פעם להתמודדות די מורכבת שמצריכה סיוע מכל מיני כיוונים שונים. מדריך זה יצא לבדוק את הדברים החשובים ביותר שניתן וחשוב לעשות אם נקלעתם לחובות. הישארו אתנו ותגלו את 3 הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות.

 

הגורמים שסייעו בכתיבת המדריך

את המדריך הנוכחי כתבנו תוך ליווי מטעם גורמים חיצוניים שמבינים דבר או שניים במצב של חובות. הגענו אל אותם גורמים לאחר שפרסמנו פוסט בפייסבוק וציינו שאנחנו כותבים מדריך מעמיק בתחום. להפתעתנו, פנו אלינו מעל 60 אנשים שציינו שהם ישמחו למסור לנו את המידע הדרוש לנו. בחרנו בסופו של דבר 10 מתוכם וביקשנו מהם לציין בפנינו דבר אחד שצריך לעשות אם נקלעים לחובות. לאחר שקיבלנו את כל הנתונים, בחרנו את ה – 3 הדברים שנראו לנו החשובים ביותר והם יוצגו בפניכם בשורות הבאות.

 

הדבר ה – 1 שניתן לעשות אם נקלעת לחובות : לפנות אל עורך דין מוסמך

הדבר שהוצע על ידי מרבית מהגולשים נוגע לבחירה של עורך דין מוסמך. שכן, לא פעם, אנשים שנקלעים לחובות מוצאים את עצמם בסופו של דבר בעיצומו של הליך הוצאה לפועל. אם אתם יודעים שאתם בדרך לשם, או שאתם כבר נמצאים עמוק בתוך ההליך, כדאי שתדעו שאתם צריכים לפנות בהקדם האפשרי על עורך דין חדלות פירעון ושיקום כלכלי. בעת פנייה זו חשוב שתבדקו שמדובר בעורך דין מוסמך ומומלץ.

 

הדבר ה – 2 שניתן לעשות אם נקלעת לחובות : לנשום עמוק

מרבית האנשים שסייעו לנו בכתיבת המדריך ציינו שלא פעם, במצבים שבהם אנשים נקלעים לחובות, הם אינם עוצרים רגע לנשום ולהירגע. מדובר בעניין הגיוני סך הכול. שכן, זו סיטואציה לא נעימה שלא פשוט להתמודד עמה. ובכל זאת, נתבקשנו לציין בפניכם שאתם צריכים לעצור ולנשום כדי להירגע מהעומס שאתם חווים. אם אינכם יודעים כיצד לעשות זאת, דעו שיש לכם כמה אפשרויות:

  • יוגה
  • פילאטיס
  • תרגילי פראנאיאמה

 

הדבר ה – 3 שניתן לעשות אם נקלעת לחובות : לקבל תמיכה נפשית

לא כולם יודעים זאת, כך שחשוב מאוד לציין בהזדמנות זו שניתן לפנות אל סיוע נפשי חינמי מטעם המדינה. אם נקלעתם לחובות, זה לא אומר שאתם צריכים להזניח את עצמכם. יש לכם את האפשרות לקבל טיפול נפשי שיעזור לכם להתמודד עם הסיטואציה שבה אתם נמצאים כרגע. אל תזניחו את הנפש שלכם ותעשו מה שביכולתכם כדי לצאת מחוזקים מהמצב המורכב.

 

לסיום

עד כאן המדריך שהציג בפניכם את הדברים שניתן (וכדאי) לעשות אם נקלעתם לחובות. אנו מאחלים לכם שתעשו את הדברים הנכונים לכם ושתסיימו את ההליך המדובר בקרוב מאוד. מקווים לראות אתכם במדריך הבא בנושא.

שיקום כלכלי

 

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עריכת דין
עורך דין פלילי
כמה עולה עורך דין פלילי?

כאשר אתה עומד בפני אישום פלילי, אחת ההחלטות הקריטיות ביותר שתצטרך לקבל היא שכירת עורך דין פלילי מיומן שייצג