נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

מיתוג לעסקים – 4 דרכי שיווק שטרם חשבת עליהם

תיק גדול

רבות נאמר על חשיבות המיתוג לעסקים.

אבל חוץ מלוגו, כרטיסי ביקור ונייר ממותג למכתבים רשמיים, איך אתם משווקים את העסק שלכם בעזרת מיתוג?

קבלו 4 רעיונות שכל לקוח ישמח לקבל ויכולים לענות בקלות על הצורך שלכם במקוריות.

 

מוצרי קיץ ממותגים

בין אם אתם מחפשים מתנות לעובדים ובין אם אתם מחפשים מתנות ללקוחות שלכם, אתם בטח חושבים על מתנה ממותגת, כזו שיעשו בה שימוש, שתהיה אטרקטיבית ורצוי שגם תהיה בולטת בשטח, כדי שכמה שיותר אנשים ייחשפו למיתוג שלכם.

מוצרי קית הם תמיד להיט (בעיקר לקראת הקיץ). כולם שמחים לקבל מוצרים לקיץ, כמו מגבות חוף, בקבוקי מים תרמיים, כובעים, שמשיות ואפילו ערסלים. מסתבר שניתן למתג כל אחד מהמוצרים הללו ואפילו יותר. אבל מה שבטוח – כל אחד ישמח לקבל אותם וירבה להשתמש בהם בימות הקיץ החמים.

 

מוצרי פנאי וטיולים

אם אתם לא רוצים לחכות לקיץ, או שהאירוע לכבודו אתם רוצים למתג מתנות מתקיים דווקא שלא בעונה, אתם יכולים בקלות למצוא אינספור רעיונות למוצרי טיולים ופנאי, שיקבלו באהבה את המיתוג של העסק שלכם וגם ייראו נפלא.

חוץ מהדפסה על אוהלים, צידניות וערכות כושר, תוכלו למצוא גם לא מעט עסקים שמציעים הדפסה על תיקים, בקבוקי ספורט ואפילו על סט חמוד של כוסות אספרסו מעוצבות.

 

אביזרים ממותגים למשרד

קיימים אינספור סוגים של גאדג'טים למשרד וכמעט כולם ניתנים למיתוג.

אז אתם יכולים לבחור עציץ דקורטיבי ממותג להנחה על השולחן או על אדן החלון, משטח פד לעכבר במגוון עיצובים, או סוללה ניידת לטלפון חכם וגם מעמד שולחני מעוצב לטלפון, לוח מחיק ואפילו כרית אורטופדית לצוואר.

המשותף לכל האביזרים האלה למשרד, הוא שאתם יכולים להדפיס על כל אחד מהם את המיתוג שאתם רוצים ולהפוך אותם למוצרי קד"ם שימושיים.

 

שילוב של מיתוג עם תרומה ותמיכה לקהילה

הטרנד הזה התחיל לפני כמה שנים ואנחנו מאוד מקווים שלא יגמר לעולם – מתנות המיוצרות על ידי אוכלוסיות מיוחדות, או שכל ההכנסות מהמכירה שלהן מיועדות למען תמיכה באוכלוסיות נזקקות לסיוע.

אלה יכולים להיות כרטיסי ברכה יפים, צנצנות ממתקים, עציצים, או קופסאות עם זרעים ואדמה.

אבל למען האמת, הטרנד הזה הפך כל כך פופולרי, שהוא הולך ומתרחב ללא הרף ולכן אפשר למצוא כיום מוצרים רבים, שלא השתייכו לקו הזה של מוצרים בעבר.

בין היתר: מארזי תבלינים למטבח, מארז יין ומתוקים, מוצרי דפוס, משקאות אלכוהוליים ומוצרים נוספים, שכיום ניתנים לייצור ומיתוג על ידי אוכלוסיות מיוחדות, אשר כמובן יוצאות נשכרות מכל העניין.

 

לסיכום

מיתוג לעסק שלכם צריך להתאים לאופי העסק ולמטרה שלשמה אתם משיקים את המוצר הממותג.

אם חשקה נפשכם במוצרים ממותגים מקוריים, שאי אפשר למצוא בכל מקום, אתם רק צריכים לפתוח את האינטרנט ואת המחשבה לרעיונות חדשים, כי בימינו אפשר למתג כמעט כל דבר שתעלו בדעתכם.

 

אישה

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסקים
מדפסת
איך מזהים בית דפוס איכותי?

בית דפוס הוא בית עסק אשר מטרתו לספק הדפסות מסוגים שונים לצרכי מיתוג, פרסום וצרכים משרדיים ואקדמיים. לבתי הדפוס