נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

2 מחלות המקנות פטור ממס הכנסה

קופת חיסכון

אנשים רבים שחלו במחלות קשות לא יודעים שמגיעות להם כל מיני הנחות והטבות מטעם המדינה. מדובר בדברים שחשוב מאוד להכיר בקרוב. שכן, אלו לא סתם הטבות והנחות, הן עשויות לחסוך לאותם אנשים מאות ואלפי שקלים מידי שנה. אם אתם או קרובים שלכם חולים במחלה קשה, אתם צריכים לקרוא את המדריך הנוכחי בעיון רב ולגלות אם אתם זכאים לפטור ממס הכנסה.

 

תכירו את האנשים שעזרו לנו להגיע אל 3 המחלות הנפוצות ביותר

בחרנו להציג בפניכם את 2 המחלות הנפוצות ביותר שגורמות לאנשים רבים לפנות לקבלת הפטור ממס הכנסה. הגענו אל המחלות הללו לאחר שפרסמנו מודעה בעיתון קטן ובו ציינו כי אנו כותבים מדריכים בנושא מס הכנסה. הסברנו שאנו רוצים לבחון מהן המחלות הנפוצות ביותר שגורמות לאנשים לבקש פטור ממס הכנסה. לשמחתנו, פנו אלינו מעל ל – 400 קוראים שציינו בקצרה מהן המחלות שהם חולים בהן. המשותף לכולם זו העובדה שהם מקבלים פטור ממס הכנסה מזה תקופה. ישבנו ובדקנו את הרשימה באופן מעמיק עד שהגענו אל 2 המחלות שנמצאו כנפוצות ביותר. אנו מזמינים אתכם להישאר אתנו ולהכיר אותן מקרוב.

 

המחלה ה – 1 שמקנה פטור ממס הכנסה

המחלה הראשונה שמקנה לרבים פטור ממס הכנסה לא נתפסת תמיד בעיני רבים כמחלה. מדובר בעיוורון שזוהי מחלה לכל דבר ועניין. שכן, היא פוגעת בראייה באופן מוחלט וגורמת לסובלים ממנה שלא לראות דבר. אלו שמקבלים את הפטור בעקבות עיוורון צריכים להציג בפני נציג מטעם מס הכנסה את התעודה שקיבלו מטעם ביטוח לאומי. מדובר בתעודה שמופיע בה כי האדם לוקה בעיוורון.

 

המחלה ה – 2 שמקנה פטור ממס הכנסה

המחלה השנייה שרבים פנו בעקבותיה אל משרדי מס הכנסה כדי לקבל את הפטור היא גזזת. מצאנו כי מעל ל – 40% מהפונים אלינו ציינו כי הם סבלו ממחלה זו שגרמה להם לבדוק את הזכאות. הם כמובן פנו אל המוסד לביטוח לאומי, עברו וועדה וקיבלו אחוזי נכות שהביאו אותם לקבל את הפטור המיוחל.

 

פרט שחשוב לדעת

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את 2 המחלות הנפוצות ביותר שגרמו לאנשים לפנות לקבלת פטור ממס הכנסה. ראוי לציין כי אין אלו המחלות היחידות שמאפשרות לקבל את הפטור. הקריטריונים שנקבעו על ידי המוסד לביטוח לאומי הם בכלל לא מתייחסים למחלות, אלא לאחוזי נכות. הנה חלק מהקריטריונים הללו בקצרה:

  • מעל ל – 90% נכות לצמיתות
  • מעל ל – 90% נכות לתקופה של לפחות 185 יום
  • מעל ל – 75% נכות (מקנים פטור ממס הכנסה בקופת גמל)

 

כמה מילים לקראת סיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם להכיר מקרוב את 2 המחלות הנפוצות ביותר שגורמות לאנשים לקבל פטור ממס הכנסה. כעת, כשיש לכם את הפרטים בנושא, נותר לכם רק לבדוק אם אתם עומדים בקריטריונים.

דולרים

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים