חברה בע"מ? חזי חיים מסביר מדוע כדאי לרכוש את המשרד ולא להמשיך לשכור אותו

העולם העסקי צופן בתוכו הזדמנויות אדירות לשינוי. מכיוון שאף בעל עסק איננו יודע מה יוליד יום וכיצד תתקדם צמיחתו, רכישת המשרד יכולה להפוך לקלף חיוני מאוד לחיי העסק והיא תאפשר לו להשיג את ההתקדמות הדרושה הן ברמת הרווחים והן באמת הדינמיות של הפעלת המקום. חזי חיים מסביר מדוע במציאות של 2020 רצוי למהר לקנות משרד משלכם לטובת החברה ולהימנע מחוזי השכירות המקובלים:

 

השכרת משרד: מדוע היא מקשה כל כך על הפעלת העסק?

אם אתם חברה בע"מ שפועלת כבר מספר שנים בשטח, אתם בוודא מודעים לקשיים אופייניים כמו התנהלות מול ספקים, מאמצי הגבייה וגם מצוקת השליטה במקום שבו פועלת החברה. בהנחה ואתם משכירים משרד, אתם נתונים באופן עקבי לדרישות בעלי הנכס שמחילים שינויים במקום כרצונם (למשל: פיצול משרד גדול לשניים בקומה שמתחתיכם, מה שמייצר רעש מחריש אוזניים לאורך השיפוץ), מעלים את השכירות משנה לשנה בהתאם לביקוש ומרכזיות הנכס וגורמים לכם להתמודד עם שכנים נוספים בנוגע לסוגיית השטחים הציבוריים כמו: חדר ישיבות, חניה, לובי, חדרי השירותים, המעלית ועוד.

מיותר לציין שכל נזילה, מרצפות מתנדנדות או תקלה בחשמל מצריכים מכם להזעיק שוב ושוב את בעל הנכס. הוא מצידו, לא תמיד נמצא בזמינות גבוהה לתיקונים מידיים ובמקרים רבים גם עשוי לגלגל את האחריות לנזק כלפיכם וכלפי לקוחותיכם.

יצירת רווחים ברמה הכלכלית והתפעולית על ידי רכישת משרד

להיות כיום הבעלים של חברה בע"מ האוחזת בנכס מסחרי משלה, פירושו השגת שליטה מוחלטת על קבלת ההחלטות הניהוליות במבנה. מעבר לכך, מדובר ביכולת שלכם לבצע מודולציה בכל מה שנוגע לעבודתכם במקום: אם החברה שלכם מצמצמת בעובדיה ומפנה חלק מהמשרדים להשכרה, היא תוכל להשיג רווח נאה מדמי שכירות בקרב עסקים נוספים ולהפגין רווחיות גבוהה גם בתקופות של מיתון ומצוקה תזרימית. אם החברה מתרחבת ונמצאת בצמיחה, תוכלו להקצות שטחים מהנכס לטובתה ולהרחיב בקלות את פעילותכם.

בנוסף, תוכלו להתאים לחברתכם ולקוחותיה את כל השטחים הציבוריים כגון: הלובי וקבלת הקהל, המרפסת, חדרי הישיבות ולערוך בהם התאמות רלוונטיות. בשנים האחרונות מתעורר ביקוש עצום לנדל"ן מסחרי בקרב משקיעים, עסקים ואפילו גורמים פרטיים וזוהי הזדמנות פז להשיג מקום בבעלותכם וליצור רווחים נוספים לכל מטרה. עסקים שימהרו לנצל את הביקוש הגבוה והמחירים הנמוכים יוכלו ליהנות מהקצאת משרדים להשכרה בשטחם ואפילו להשכיר מקומות חניה, חדרי ישיבות, קליניקה לפי שעה ועוד.

 

אפיק השקעה יציב, ללא סיכון

כחברה בע"מ רצוי שתמיד תבדקו כיצד להמשיך ולשמור על רווחיות ולהשתמש באפיקי השקעה יעילים. כמי שנחשב ליזם מצליח ומומחה בנדל"ן, מסביר חזי חיים שרכישת נדל"ן מסחרי נחשבת כיום לאפיק ההשקעה הרווחי והבטוח ביותר, עם מיעוט משמעותי של סיכונים ומגוון רחב של אפשרויות ליצירת הכנסה פסיבית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram