מדביר עם המלצות

 מדביר, כמו כל נותן שירות, חייב לשים בראש מעיניו את שביעות הרצון של הלקוחות. שביעות הרצון הזו איננה מסתכמת רק בחיסול מהיר של המזיקים, היא מורכבת מרכיבים נוספים, כמו שירות לקוחות איכותי, הגעה בזמן, מזעור הנזק הסביבתי, והסברה נכונה של הצעדים הדרושים למזעור הסיכוי לחזרת המזיקים. במאמר זה נפרט על מספר פרמטרים אשר הופכים מדביר למדביר עם המלצות.

 

פתרון שמחזיק לאורך זמן

יש מגוון של מדבירים אשר את שירותיהם ניתן לשכור. חלק מהמדבירים הללו הם מומלצים, וחלק לא. המלצות על מזיקיס למשל, או בשמו השני דור המדביר היווני, ניתן למצוא כמעט בכל אתר אינטרנט העוסק בתחום. הדבר הראשון אשר הופך מדביר למדביר מומלץ, הוא מתן פתרון לבעיית המזיקים לזמן ארוך. קל מאוד להעלים את המזיקים הגלויים בעזרת ריסוס שטחי, אך רק עבודת חקר מאומצת, גילוי הקינים החבויים שלהם והתאמת חומרי הדברה ספציפיים למזיק, תגרום להיעלמות של המזיקים לאורך זמן. אין דבר יותר מתסכל מלבזבז יום שלם על הזמנה וציפייה למדביר, הימנעות מחזרה הביתה עד התפוגגות השפעת החומרים, ואז לגלות לאחר מספר שבועות שהמזיקים חזרו ובגדול. בחירה במדביר עם המלצות תקטין משמעותית את הסיכוי לכך.

 

שירות לקוחות ברמה גבוהה

דור המדביר קיבל את המלצותיו לא רק עקב יכולותיו המקצועיות הגבוהות, אשר נבנו גם לקראת קבלת רישיון המדביר הרשמי, וגם לאורך זמן רב של התנסות מקצועיות וחיפוש אחר מאגרי מידע רלוונטיים. דור המדביר קיבל חלק ניכר מהמלצותיו בגלל שהוא מתייחס בכבוד ללקוחותיו. כבוד זה בא לידי ביטוי בזמן ההגעה. בשונה מנותני שירות אחרים אשר גורמים ללקוחותיהם לחכות זמן רב בבית, דור מקפיד על מתן שעת הגעה מדויקת, ועמידה בה. אם ישנו איחור מסיבה כלשהיא, דור המדביר יפצה את הלקוח ולעיתים אפילו יבצע את ההדברה על חשבונו. שירות הלקוחות בא לידי ביטוי גם באחריות מרבית לתוצאות ההדברה. בשונה ממדבירים אשר מגיעים, מפזרים חומר כימי והולכים הביתה, דור המדביר דואג שהמזיקים ייעלמו לזמן ארוך, עם חצי שנה אחריות על חלק מהמזיקים הנפוצים. הוא גם מקפיד לעדכן את המשפחה בנוגע לדרכים למנוע את הישנות הבעיה.

 

בחירה באיש מקצוע עם ניסיון

יתרון נוסף של בחירה במדביר עם המלצות, נובע מכך שלרוב מדובר באדם עם ניסיון עשיר ורב. הניסיון הרב מאפשר לו להכיר את המזיקים הנפוצים באזורים גיאוגרפיים שונים של ישראל, ולדעת בדיוק כיצד לטפל בהם באופן הטוב ביותר. ישנם מינים ותתי מינים לכל סוג מזיק, כאשר כל אחד מהם רגיש במידה שונה לחומרי ההדברה. מדביר עם ניסיון יידע לבחור את החומר הנכון, שעבד לו בעבר באותו אזור על מזיק דומה, ולעשות שימוש בדיוק בכמות הדרושה. לכן, מדביר עם המלצות הוא אדם עליו אתם יכולים לסמוך שיעניק לכם את פתרון ההדברה הטוב ביותר.

 זוחלים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram