נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

לקוח סמוי

אנשים לוחצים ידיים

על מנת לייעל תהליכים כמו גם ללמוד על טיב השירות ישנה חשיבות רבה ללקיחה של חברה מקצועית אשר תספק שירות של לקוח סמוי.

 

טיב השירות – חשיבות עליונה בעבור הצרכן כמו גם בעבור בעלי עסקים

במציאות שבה השיימינג ברשתות החברתיות כמו גם במנועי החיפוש השונים תופסים תאוצה, בעלי עסקים רבים מוצאים עצמם חסרי אונים לאור העובדה כי הם אינם מצליחים לייעל את התהליכים בחברה וכתוצאה מכך סובלים משם רע כמו גם מהפסדים כלכלים לא קטנים. על כן, כיום כל בעל עסק אשר רוצה לייעל את התהליכים ולגרום לשיפור משמעותי חייב לשכור חברה מקצועית אשר יודעת לספק שירות של לקוח סמוי, וזאת במטרה ללמוד את ההתנהלות של העסק מבפנים ובאופן אובייקטיבי לחלוטין, כך שהשירות אשר יינתן ללקוח יהיה הטוב ביותר, בייחוד בענף המסעדנות בו התחרות היא קשה ביותר על ליבו של כל לקוח.

לקוח סמוי – האופציה הטובה ביותר בעבור בעלי עסקים

עולם המסעדנות הוא כידוע עולם מורכב ביותר אשר דורש מבעלי העסקים להעניק ללקוח את השירות הטוב ביותר, בייחוד לאור העובדה כי בכל יום נפתחות מסעדות חדשות אשר מגבירות עוד יותר את התחרות. על מנת לייעל את התנהלות המסעדה כמו גם לאפשר התקדמות של העסק ניתן כיום לשכור את שירותיה של חברת Ci  מחקרי שוק אשר נחשבת כיום לאחד ממכוני המחקר הגדולים והמובילים בישראל, זאת לאור ניסיון ארוך השנים של החברה בניהול תהליכים ושיפור שלהם. החברה מאפשרת לקבל שירות של לקוח סמוי בעבור מסעדות הכולל לקוח סמוי אשר מגיע לבדיקה של בית העסק או אפשרות של איסוף מידע בנוגע למתחרים באמצעות לקוח סמוי. חשוב לזכור כי לקוח סמוי יכול להתבצע במספר דרכים מרכזיות הכוללות לקוח סמוי פרונטלי אשר בודק את תחושת שביעות הרצון של הלקוח כמו גם תהליכי העבודה כפי שהוגדרו בארגון, כמו גם בקרה טלפונית אשר בוחנת את תהליך השירות במוקדי הטלפון וכן ביקורת אקטיבית או פסיבית. השירות הזה מתאים לא רק לבעלי מסעדות, אלא בעבור כל בית עסק אשר מעוניין ללמוד אודות המתחרים או העסק שלו עצמו מנקודת מבט אובייקטיבית וע"י מכון מחקר מוביל אשר לו שנים של ניסיון בתחום.

דולרים

 

לקוח סמוי באמצעות חברת Ci מחקרי שוק

כאמור, אם אתם בעלי עסקים ורוצים לקדם את העסק שלכם כמה צעדים קדימה, כמו גם ללמוד אודות המתחרים, לקיחה של שירות של לקוח סמוי תבטיח כי תקבלו דו"ח מקיף ומפורט אודות התנהלות העסק ונותני השירות כמו גם מענה מידי לבעיות אשר צצות ואותן ניתן לפתור בזמן התהליך. במידה והנכם מעוניינים לקבל פרטים נוספים כמו גם הצעת מחיר, תוכלו לפנות אלינו במספר 03-9220099 או להשאיר פרטים באתר ונציג מטעמנו יחזור אליכם בהקדם.

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא עסקים
מדפסת
איך מזהים בית דפוס איכותי?

בית דפוס הוא בית עסק אשר מטרתו לספק הדפסות מסוגים שונים לצרכי מיתוג, פרסום וצרכים משרדיים ואקדמיים. לבתי הדפוס