נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

בכמה מומלץ למכור אתר תוכן?

אתר מניב

איש עסקים זה המקצוע הקשה ביותר שיש. על הנייר כל מה שאיש עסקים צריך לעשות זה לקנות בזול ולמכור ביוקר אך האמת היא שזו משימה מאוד מורכבת וקשה.

כך למשל איש עסקים הנמצא בתחום הנדל"ן צריך לחשוב על אלף ואחד דברים כמו עלות הדירה, המיקום שלה והמפרט שלה.

אותו דבר אפשר לומר על איש עסקים אשר רוצה למכור או לקנות אתר תוכן.

אם אתם איש עסקים ובעלים של אתר תוכן אתם חייבים לבחון בכמה מומלץ למכור את האתר שלכם.

אם כן אנו חייבים לציין כי לא ניתן לקבוע מחיר למכירה של אתר תוכן וזאת מכיוון שהדבר תלוי ברווחים של האתר.

ככל שהאתר מרוויח יותר כך יותר כדאי למכור אותו במחיר גבוה יותר ואת זאת אתם חייבים להבין.

לכן בחנו כמה האתר שלכם מרוויח ועל פי זאת החליטו בכמה למכור אותו.

 

איך אדע אם כדאי לי לקנות אתר תוכן?

לאחר שהסברנו כיצד נקבע מחיר המכירה של אתר תוכן עולה השאלה כיצד נדע בכמה לקנות האתר. אם כן אתם צריכים להבין כי אתם לא יכולים לקום בוקר אחד ולהחליט כי אתם רוצים לקנות אתר תוכן. לפני הקנייה של האתר אתם חייבים אבל חייבים לבצע מחקר מקיף על האתר שאתם רוצים לקנות. עליכם לבחון כמה הוא מכניס כל חודש, מה עלויות התפעול של האתר וכמה עובדים יש באתר. רק לאחר שתבחנו את כל הנושאים הללו ורבים אחרים תוכלו להחליט האם לקנות את האתר ולהחליט באיזה מחיר כדאי לכם לעשות את הקנייה של אתר זה.

 

האם כדאי לקנות אתר באנגלית?

עולה השאלה האם כדאי לנו לקנות אתר תוכן למכירה באנגלית או בעברית? אם כן אנו חייבים לציין כי הדבר תלוי באתר עצמו. יש אתרי תוכן מעולים באנגלית כמו שיש אתרי תוכן מעולים בעברית. באותה נשימה אנו חייבים לציין כי יש אתרי תוכן גרועים באנגלית וגם בעברית. לכן אם אתם רוצים לקנות אתר תוכן אתם לא צריכים לשאול האם הוא באנגלית או בעברית אלא לשאול כמה גולשים נכנסים אליו כל יום. עליכם לבחון את האתר לעומק ואז להחליט האם לקנות אותו או לא. ככל שתחקרו יותר לעומק כך תקנו אתר יותר רווחי וזה ישרת אתכם בצורה נהדרת ועל כך אין מחלוקת.

 

קונים אתר תוכן? חשבו על העתיד

אם אתם קונים אתר תוכן אנו חייבים לציין כי אתם לא יכולים להסתכל רק על העבר או ההווה אלא גם לבחון את העתיד. אתם צריכים לבחון האם האתר יכול להתפתח או שמא יש עמו בעיות אשר ימנעו ממנו להתפתח בעתיד. עליכם להבין בדיוק כמה האתר ירוויח כסף בשנים הבאות וכך להחליט כל מחיר הקנייה שלו ולהבטיח כי לא תשלמו יותר מדי על האתר שלכם.

 

כספים

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא פיננסים