נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.

ארגזי אחסון

ספסל

תחום הריהוט השימושי הפך פופולארי בשנים האחרונות. מהו ריהוט שימושי? ובכן, מדובר בריהוט בעל שתי פונקציות או יותר, וכזה שלא תופס מקום רב, או מצטמצם ומתקפל בקלות על מנת לפנות מקום בחדר. בכלליות, נראה ש"יעילות" הפכה למילת מפתח לאחרונה, בכל המדובר בריהוט מהדור החדש, ואנשים מאוד אוהבים את הרעיון שלפיו ריהוט יכול להיות פונקציונלי ויעיל. בין הפריטים המעניינים בשוק- אנו מוצאים את ארגזי האחסון מהסוגים השונים. מדובר בפריטים יעילים, חוסכים מקום, ומשתלבים בחדר בצורה מושלמת. לעתים יש לארגזי האחסון יותר משימוש אחד, מה שהופך אותם למבוקשים ופופולריים בהרבה בתי מגורים.

 

ארגזי אחסון

 

אנו יכולים למצוא היום בשוק, ארגזי אחסון מסוגים רבים ומגוונים. החל מארגזי עץ פשוטים, דרך ארגזי וינטאג' מעוצבים המזכירים תיבות מטמון בצורתם, ועד ארגזי אחסון מרופדים שניתן גם לשבת עליהם. ואכן, ספסל המכיל מקום לאחסון- הפך למוצר מבוקש, בדיוק עקב הפונקציונליות שהוא טומן בחובו. ארגזי אחסון באופן כללי, ובכל צורה בה הם מגיעים- הם פתרון מעולה לבתי מגורים או דירות, היות והם מסוגלים להכיל חפצים באופן מעולה ונוח, ומאפשרים לשלוף את החפצים הללו בצורה פשוטה יחסית. אין ספק שמדובר לעתים בפתרון יותר פשוט מטיפוס על סולם, לצורך תחיבת חפצים כמו כריות ושמיכות לבוידעם.

 

ארגז אחסון שהוא ספסל?

יצרני הרהיטים והנגריות הבינו לא מכבר, שכשמדובר בספסל ישיבה- יש מקום רב שניתן לנצל. החלל שנמצא תחת משטח מושבנו, אינו מנוצל בספסלי ישיבה קלאסיים, וזה אולי- משהו שניתן לשנות. ארגז ספסל אחסון יכול לאפשר לנו נפח רב לאחסון חפצים שונים, וזהו לרוב- פתרון מושלם ונוח.
השוק מציע לנו היום מגוון של ספסלי אחסון, ישנם את אלו המגיעים עם ריפוד מובנה ונראים ממש כמו מושב או הדום מהודר, כך שבמבט ראשון לא כולם ינחשו שמדובר בארגז אחסון, וישנם את אלו המעוצבים באופן יותר "תקופתי", ושמים דגש דווקא על צורת התיבה, ומדגישים את מבנה קורות העץ שלעתים נותנות תחושה של "פעם".
ארגז ספסל אחסון יכול לנוע בין טווח מחירים של 400 ועד 1500 פחות או יותר, בהתאם לאיכות החומרים, ודרגת העיצוב. היצרנים השונים מציעים היום מגוון רחב הנותן מענה לכל מתעניין.

 

ארגזי אחסון הפכו לחלק משמעותי בבתי מגורים רבים, תודות לפונקציונליות שלהם, ולעיצובים השונים המאפשרים להם להשתלב בצורה אסתטית בכל חדר. לעתים לא נבין מיד שמדובר בארגז אחסון, היות ויש ביניהם כאלו, המוסווים בצורה מעולה ומשמשים כספסל או הדום מהודר. ארזי ספסלי אחסון הפכו למוצר מבוקש, עקב כך שהם מאפשרים לנו חיסכון במקום, שליפת חפצים נוחה וזמינה, וכמובן שימוש כפול לרהיט המאפשר גם ישיבה, שכיבה, או הנחת רגליים. אין ספק שארגזי האחסון- הינם חלק מייצג במגמת הפונקציונליות הבולטת היום בתחומי הריהוט וכלי הבית.

ארגז

 

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא הכל לבית
פינת ישיבה
עיצוב לחצר

המון ישראלים חולמים לגור בבית שיש לו חצר מהממת ופתוחה, שהילדים יכולים להנות ממשחקים בה ואפשר גם לארח בה

שתי בוקסות
איך לבחור רמקול איכותי

אין ספק, ממש לא פשוט לבחור רמקולים איכותיים שגם יהיו אמינים, גם ישמשו אותנו למשך שנים ארוכות וגם יהיו