נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

איך לבחור מחסן גינה שיתאים לצורכי הבית

מחסן ראשית

מי שיש לו חצר או גינה, מבין מהר מאד שאחת הפריבילגיות היותר מועילות ויותר מהנות שיש לו, היא האפשרות לבנות או להניח מחסן בחצר. למעשה, המחסן בחצר משנה את נקודת המבט על הכל. לא עוד ריהוט וציוד ישן שמסתובב בבית, לא עוד אופניים ישנים של הילדים, מיטות וכורסאות ישנות או סט כיסאות לגינה שלא רוצים לזרוק, אבל גם הנוכחות שלו בבית היא מטרידה למדיי.  מחסן בגינה באמת משנה הכל. מהו הייעוד של המחסן בגינה, מעבר לאמור לעיל? איך לבחור את מחסן הגינה המתאים ביותר לצרכים שלכם? היכן ניתן להשיג מחסן לגינה בגודל ובאיכות הרצויים לכם?

כל היתרונות של מחסן בגינה

כאמור לעיל, השימוש היותר נפוץ במחסן הגינה הוא על מנת לאחסן בו את כל הריהוט והציוד שמצד אחד הפך למיותר בבית ומצד שני חבל לזרוק, או שברור שמדי פעם בפעם יימצא שימוש לפריט כזה או אחר. התפיסה שבאה כאן לידי ביטוי היא שלזרוק אפשר תמיד. החכמה היא לשמור פריטים מסוימים לזמן שבאמת יהיה בהם צורך. ואולם למחסן יכול להיות גם תפקיד אחר – מעין פינת התבודדות מפני הטרדות היום יומיות. בנוסף, ובהמשך לאמור לעיל, המחסן יכול לשמש פינת עבודה למימוש תחביבים שונים שלא ניתן ליישם אותם בשום מקום אחר בבית. לא מעט בעלי בתים משתמשים במחסן כמקום שבו הם בונים או מתקנים פריטי ריהוט שונים, אם מטעמים מעשיים ואם סתם כתחביב יצירתי. ככל שהמחסן מרווח ומסודר יותר, כך קל יותר לראות בו פינת התבודדות יעילה.

מחסן

איך לבחור את המחסן המתאים ביותר לגינה

בחירת מחסנים לגינה והתאמה שלהם לצרכים של בעלי הבית, צריכה להתבצע על פי אמות המידה ולענות על השאלות הבאות: מהו הייעוד של המחסן? מה הוא הגודל הרצוי של המחסן וכיצד הוא נקבע? מאילו חומרים המחסן עשוי? באשר לייעוד – אם המחסן מיועד מראש רק לשמירה על ריהוט ישן וציוד ולא יותר, הרי שאפשר להסתפק במחסן קטן יחסית. סידור נכון יכול לאפשר להניח במחסן מספר גדול של פריטים. אבל אם הייעוד של המחסן הוא אחר, כדאי בהחלט לחשוב על מחסן גדול יותר. הגודל הרצוי של המחסן הוא תולדה של השימוש העתידי בו, אבל בנוסף חשוב להתייחס גם לגודל של החצר או הגינה שבהן הוא ממוקם. חשוב שהמחסן לא יתפוס את כל השטח, בעיקר אם מדובר בגינה שהיא משותפת לעוד שכנים. באשר לחומרים – המחסן חייב להיות עשוי מחומרים עמידים, שישמרו על התכולה שלו לאורך זמן. המשמעות היא שהמחסן לא יהיה חדיר למים וישמור על מה שנמצא בתוכו גם בימות החורף הגשומים. אם יש לכם עניין בבחירת מחסן לחצר הבית שלכם, אתם במקום הנכון. צרו קשר כעת והמומחים של איי די גרדן יחזרו אליכם בהקדם האפשרי.

אז מה היה לנו עד עכשיו?
עוד בנושא הכל לבית
פינת ישיבה
עיצוב לחצר

המון ישראלים חולמים לגור בבית שיש לו חצר מהממת ופתוחה, שהילדים יכולים להנות ממשחקים בה ואפשר גם לארח בה