אודותיי

הבלוגרית שרית פרטוש – אודותיי

שרית הינה בלוגרית בעלת ניסיון רב שנים בתחום ההשקעות בפולין. דוברת שפות: צרפתית, פולנית, רוסית ואנגלית. בלוגרית המתמחה בהשבת רכוש של יהודי פולין, השגת אזרחות פולנית, איתור נכסים וטיפול בהשקעות נדל"ן בפולין,. בלוגרית עורכת חוות דעת משפטיות לשגרירות פולין בישראל בתחום המעמד האישי. בלוגרית עוסקת בתחום המעמד האישי – דיני משפחה, השבת רכוש ועוד.

את הבלוג הזה פתחתי בשביל לאפשר לכולם להגיע למידע בצורה נגישה יותר. רוב האנשים המתעסקים בהחזרת רכוש או באזרחות אירופאית כזו או אחרת הם אנשים מבוגרים אשר פחות מבינים בתחום האינטרנט. הבלוג נוער לפשט תהליכים שבסופם יוכלו  האנשים הללו לזכות ברכוש שלהם מחדש או לאפשר לעצמם לקבל אזרחות אירופאית שפעם כבר הייתה שלהם.

הבלוג התחיל שפגשתי מישהי לייעוץ והייתה זקוקה לו רק כדי להבין את המושגים השונים. רק לצורך הכוונה הייתה צריכה להוציא מכספה לעורך דין. זה היה נראה לי באמת מוזר, לכן החלטתי שלאנשים במיוחד באוכלוסיה המבוגרת מגיע מקום שבו המידע יהיה הכי  נגיש ופשוט ומועיל שיוכלו להתחיל את התהליך עוד לפני שהם מתייעצים עם עורך דין.

התייעצות עם עורך דין מומלצת מאוד במקרים אלו עקב בירוקרטיה רבה ומלאת טפסים. מומלץ לאנשים שעוד לא ניסו לעשות תהליך של קבלת רכוש או אזרחות מאירופה להיוועץ בעורך דין בעל ניסיון.

לכל שאלה,

שרית.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram